Mirosław Zakrzewski Skup Palet

Palety woj. pomorskie

81-061 Gdynia, Hutnicza 40

Opis

Prowadzimy firmę oferującą usługi w zakresie sprzedaży oraz skupu palet. Właścicielem firmy jest Mirosław Zakrzewski, swoje usługi świadczymy od 2005 roku. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Gdyni. Specjalizujemy się w dostarczaniu Państwu palet, w ofercie posiadamy palety nowe i używane, w bardzo dobrym stanie. Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz firm.

Oferujemy Państwu:
  • palety jednorazowe,
  • europalety,
  • nadstawki,
  • pokrywy.
Sprzedajemy palety, które wyróżniają się wysoką jakością i dużą trwałością, tworzone są z najlepszych materiałów. Nasze palety spełniają wszelkie normy europejskie. Proponujemy palety przemysłowe oraz jednorazowe. Zajmujemy się także skupem palet, zapewniamy konkurencyjne ceny.

Aby zapewnić usługi na najwyższym poziomie, oferujemy możliwość dostarczenia palet własnym transportem na terenie Gdyni oraz okolic. Posiadamy własne samochody dostawcze z ładownością do 200 palet.

Mogą Państwo liczyć u nas na profesjonalną realizację zleceń i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Mirosław Zakrzewski Skup Palet

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Jesteś zadowolony z zamówionych mebli? Narzędzia do drewna spełniają swoją funkcję? Materiały opałowe dostarczają ciepła? Opisz teraz swoje wrażenia. Wystaw ocenę firmie. Wiesz, jak ważna jest informacja zwrotna. Rozwijaj z nami tę stronę, by służyła jak najlepiej jej użytkownikom. Twoja opinia ma ogromne znaczenie! Na co chciałbyś zwrócić uwagę przyszłym klientom tej marki? Pomóż im znaleźć najlepszych specjalistów. Korzystaj ze strony w-drewnie.pl.

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię