Stolmark Plus Tarcica Budowlana, Drewno

Tartaki woj. świętokrzyskie

25-146 Kielce, Leśniówka 80

Opis

Od 2001 roku w tartaku Stolmark Plus z Kielc wytwarzana jest wysokiej klasy tarcica budowlana oraz drewno konstrukcyjne, które trafiają na okoliczne budowy i są cenione zarówno przez inwestorów, jak i samych dekarzy.

Drewno drzew liściastych i iglastych poddawane przetarciu pochodzi od sprawdzonych dostawców prowadzących zrównoważoną gospodarkę leśną. Jest ono wolne od wszelkiego rodzaju wad, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowań budowalnych oraz wykończeniowych.

Główne wyroby tartaku to przede wszystkim:
  • więźby dachowe,
  • podbitki,
  • krokwie,
  • łaty,
  • kontrłaty,
  • deski,
  • belki,
  • tarcica obrzynana i nieobrzynana.
W sprzedaży klienci znajdą też sztachety do płotów oraz stemple, a także inne elementy drewniane, które mogą zostać wykonane w tartaku na indywidualne zamówienie.

Dodatkowo na miejscu prowadzone jest dystrybucja wysokokalorycznego drewna opałowego oraz drewna kominkowego. Dostępne jest w postaci polan gotowych do spalenia oraz większych kawałków wymagających rozłupania.

Więcej informacji osoby zainteresowane uzyskać mogą podczas kontaktu telefonicznego z właścicielem tartaku Grzegorzem Anyżem.


Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Stolmark Plus Tarcica Budowlana, Drewno

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Jesteś zadowolony z zamówionych mebli? Narzędzia do drewna spełniają swoją funkcję? Materiały opałowe dostarczają ciepła? Opisz teraz swoje wrażenia. Wystaw ocenę firmie. Wiesz, jak ważna jest informacja zwrotna. Rozwijaj z nami tę stronę, by służyła jak najlepiej jej użytkownikom. Twoja opinia ma ogromne znaczenie! Na co chciałbyś zwrócić uwagę przyszłym klientom tej marki? Pomóż im znaleźć najlepszych specjalistów. Korzystaj ze strony w-drewnie.pl.

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię