Wood-House Paweł Weznerowicz

Domy drewniane woj. zachodniopomorskie

78-550 Czaplinek, Pławieńska 11C

Opis

Nasza firma budowlana Wood-House, której właścicielem jest Paweł Weznerowicz znajduje się w Czaplinku, w województwie zachodniopomorskim.

Zajmujemy się usługami budowlanymi, naszą specjalnością jest produkcja domów z drewna w technologii szkieletowej. To doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej budowie, gdyż postawienie domu szkieletowego trwa do trzech miesięcy! Domy szkieletowe są bardzo ekologiczne, ekonomiczne i wyróżnia je tańszy koszt ogrzania budynku. Ich budowa oparta jest na nowoczesnej i sprawdzonej technologii.

Oferujemy certyfikowane drewno, które importujemy bezpośrednio ze Szwecji i Niemiec. W naszej ofercie znajdą Państwo:
  • drewno konstrukcyjne C24,
  • drewno KVH i BSH,
  • deski elewacyjne,
  • deski podłogowe,
  • deski tarasowe.
W naszym asortymencie dostępna jest też podbitka, łaty drewniane i kontrłaty oraz płyty OSB. Dostarczamy prefabrykowane wiązary dachowe stanowiące najważniejszy element konstrukcji dachowej.

Zapewniamy najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy!

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Wood-House Paweł Weznerowicz

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Jesteś zadowolony z zamówionych mebli? Narzędzia do drewna spełniają swoją funkcję? Materiały opałowe dostarczają ciepła? Opisz teraz swoje wrażenia. Wystaw ocenę firmie. Wiesz, jak ważna jest informacja zwrotna. Rozwijaj z nami tę stronę, by służyła jak najlepiej jej użytkownikom. Twoja opinia ma ogromne znaczenie! Na co chciałbyś zwrócić uwagę przyszłym klientom tej marki? Pomóż im znaleźć najlepszych specjalistów. Korzystaj ze strony w-drewnie.pl.

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię