ZPHU Danwex Damian Przepióra

Stolarstwo woj. wielkopolskie

62-020 Gortatowo, Dożynkowa 30

Opis

Damian Przepióra jest właścicielem firmy Danwex. Naszą siedzibę można znaleźć w Gortatowie, w powiecie poznańskim, na terenie województwa wielkopolskiego. Na rynku działamy od 1983 roku. Na początku działalności zajmowaliśmy się produkcją stolarską. Z biegiem czasu zmieniliśmy profil działalności na hurtową sprzedaż sklejki.

Nasza oferta obejmuje płyty w rozmaitych rozmiarach i wariantach. Oferowane przez nas rozwiązania świetnie się sprawdzają przy produkcji mebli, stelaży tapicerskich, a także inne elementów wypoczynkowych czy meblowych.

Klienci mogą zakupić u nas głównie:
  • płyty OSB,
  • płyty wiórowe,
  • sklejki brzozowe,
  • płyty MDF/HDF,
  • płyty stolarskie,
  • płyty pilśniowe.
Dużym zainteresowaniem cieszą się u nas płyty laminowane, czyli podstawowe płyty, które poddano procesowi laminowania. Pozwala to na uzyskanie różnych efektów pod względem kolorów i wzorów razem z ich dopasowaniem do miejsca, w którym mają zostać wykorzystane oraz indywidualnych potrzeb klienta.

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Danwex.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

ZPHU Danwex Damian Przepióra

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Jesteś zadowolony z zamówionych mebli? Narzędzia do drewna spełniają swoją funkcję? Materiały opałowe dostarczają ciepła? Opisz teraz swoje wrażenia. Wystaw ocenę firmie. Wiesz, jak ważna jest informacja zwrotna. Rozwijaj z nami tę stronę, by służyła jak najlepiej jej użytkownikom. Twoja opinia ma ogromne znaczenie! Na co chciałbyś zwrócić uwagę przyszłym klientom tej marki? Pomóż im znaleźć najlepszych specjalistów. Korzystaj ze strony w-drewnie.pl.

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię